Yeni Makaleler
Anasayfa / Krediler / İzmir de kredi çekemeyenlere senetle para veren yerler
İzmir de kredi çekemeyenlere senetle para veren yerler
İzmir de kredi çekemeyenlere senetle para veren yerler

İzmir de kredi çekemeyenlere senetle para veren yerler

İzmir de kredi çekemeyenlere senetle para veren yerler

Ödenmemiş kredi yada kartlarınızdan dolayı icra mahkemesine düşmüş zorda olan İzmirli vatandaşlarımız için senet karılığında borç para veren bir çok firma vardır. Kredi kartı kartı taksitlendirme işlemlerine kadar bir çok finansman çözümleri sizlerin ayaklarınıza kadar getiren bu firmalar sayfamızda sizler için yer almaktadır. Kredi notu ve diğer bir çok neden ötürü kredi çekemeyen İzmirliler için kuşkusuz tek alternatif yol olan senet karşılığında borç para veren firmalar için başvuru ilanlarınız ücretsiz yayınlanmaktadır.

Senetle neden para almalısınız ?

İzmir de kredi çekemeyenlere senetle para veren yerler
İzmir de kredi çekemeyenlere senetle para veren yerler

Senet karşılığında para almak ilk etap da çok da mantıklı gelmese de kredi çekemeyenler için nitekim son çaredir. İstanbul, Ankara gibi büyük illerimiz de olduğu gibi bu tür firmalar bankalara alternatif olarak İzmir ilimizde de mevcuttur. Sicili bozuk kara listeye girmiş olanlar için bu bizce çok büyük bir veli nimettir. Çünkü sizinde bildiğiniz gibi bir kere olsun bankaların herhangi birinde sicil lekesi yerseniz, borcunuzu kapasanız dahil aradan en az 60 ay geçmeden bir daha kredi çekemezsiniz. Hal böyle olunca da şayet nakit ihtiyacınız için eş veya dostlarınızdan destek de görmüyorsanız bu tür nakit finansman sağlayan firmalara başvurmaktan başka bir alternatifiniz kalmaz. Aslında sizin çok da bu sistemde fazla bir kaybınız olmayacaktır. Çünkü bankalarda yapılan yıllık sağlık yada hayat sigortası, kesilen dosya masrafları senetle kredi veren yerlerde yoktur. Kredi çekemeyenler için para sağlayan firmalar direk aylık sizlere senetler düzenler ve almış olduğunuz paraya göre taksit rakamları belirlerler. Siz kabul etmedikten sonra isterseniz kullanmayabilirsiniz.Dolandırıcılıklara dikkat ediniz!

İzmir de kredi çekemeyenlere senetle para verecem deyip dolandıranlar
İzmir de kredi çekemeyenlere senetle para vereceğim deyip dolandıranlar

Diğer iller için düzenlemiş olan yazılarımızda bir çok dolandırıcılık riskleri ile karşılaşan arkadaşlarımız bizler ile iletişim kurmuştur. İzmir ilinde de kredi kartı taksitlendirme yapacağız yada size ihtiyaç kredisi vereceğiz diye sizlere ödemeli kargo yollar ise sakın ola para ödemeyin! Dosya masrafı adı altında sizden 500 TL ile 800 TL arasında para isteyenler olacaktır. Bunlara kesinlik ile itimat etmeyiniz. Paranızı almadan düzenlenen senetleri imzalamayı özen gösteriniz. Mümkün ise de İzmir de ofisleri yada büroları bulunan senetle para veren danışmanlık firmaları ile çalışmaya özen gösteriniz.

Esnaflar faturalarınızı tahsis etmek için beklemeyin

İzmir sanayi kuruluşu ve özellik ile deniz ulaşımı ile sevkıyatın hızlı olması ile ülkemizin göz bebeklerinden bir yerdir. Bir çok esnafa ve kobi bünyesinde çalışan işletme İzmir de mevcuttur. Her ne kadar da İzmir ilimizde faaliyet gösteren faktoring olmasa da İstanbul’da yer alan firmalara kargo üzerinden alacakları çek veya faturaları zaman kaybı etmeden finanse edebilirler. BDDK bünyesinde yer alan İstanbul’daki bu faktoringler ticari hayatınızın hızlanması ve nakit ihtiyacınızın karşılanması için esnaflar için büyük fırsatlar yaşatmaktadır. Bankalardan kredi çekemeyen kobi için en büyük alternatif olan firmaların tüm adres ve iletişim bilgileri BURADA yer almaktadır.

Lütfen ilan bırakınız..

Özellik ile bireysel olarak İzmir ilin de senetle para almak isteyen bay yada bayanlar. Lütfen sitemiz üzerinden ihtiyaç duyduğunuz rakamı belirterek ilan bırakınız. İlanda ne kadar geri ödeme gücünüzün olduğuna mutlaka yer veriniz. Çalışmış olduğunuz mesleği de bizler ile şayet sakıncası yok ise paylaşır iseniz çok daha yararlı olacaktır. Çok düşük komisyonlar karşılığında ( ayda 300 – 400  ) gibi büyük nakit paraları bu tür danışmalık adı altında faaliyet gösteren firmalardan finanse edebilirsiniz.

 Hakkında adminmurat

BU HABER KAÇMAZ!

Sigortasız geliri olmayan çalışmayana kredi veren banka

Sigortasız geliri olmayan çalışmayana kredi veren banka

SSK sız çalışmayana kredi veren bankalar Gelir belgesine sahip olmayan kayıt dışı yani sigortasız çalışan …

16 Yorum

 1. Acil nakite ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 2. Acil paraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 3. İzmirde Acil Para 10bin lazım Kamu Çalışanıyım
  aylık 700TL Olarak geri ödeyebilirim

 4. Merhaba Dokuz eylül üniversitesinden mezun sağlık personeliyim özel hastalarla çalışıyorum gelir belgesı olmadığı için kredi cekemiyorum 20.000 tutarında bı kredıyı 24 ayda ödemek ıstıyorum ortalama aylık gelırım 3000-3500 arası değişiyor hasta durumuna göre ortalama 1000-1250 ödeyebılırım her ay şimdiden cevap verdiğiniz için teşekkürler…

 5. iyi günler izmir de eczane teknisyeniyim işe girene kadar 5000 tl 24 ay aylık 300 tl ödeyebilirim 0 532 613 76 29

 6. öğretmenim özel sebeplerle 3-4 ay kadar kartlarıma odeme yapamadım. artık odeme sorunum 3500 tl gelirim kartları duzene sokmam için 10000 tl ye ihtiyacım var.
  05059398170

 7. Merhaba , izmir buca da yaşıyorum hem öğrenci hem calisanim. Aylik 1750 tl gelirim var. 5000 tl nakite ihtiyacim var aylik 250 300 tl ile geri ödeme yapabilirim. Durumum biraz acil.

 8. 20 bine ihtiyacım var gıda çarşısında esnafım

 9. 30.03.2017gunune kadar 7.000tl.ihtiyacvar. kamuda. Çalışıyorum..0538 666 63 47.izmir. k.s.k

 10. ACİL 5000 TL LAZIM LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNZ

 11. Özel güvenlik görevlisiyim bin yediyüz tl net gelirim var yirmibin nakit ihtiyacım var yardımcı olursanız 05456456247numaram

 12. Bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarımı tek bir yerde toplamak istiyorum. Bunun için 48000 TL’ ye ihtiyacım var. Özel bir firmada mühendislik yapıyorum. Aylık olarak 1400-1500 TL ödeme yapabilirim. Yardımınızı rica ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir